GLUTATHION redukovaný

nová receptura od M.S.C. LaserClinic

Nutraceutikum - funkční doplněk stravy
s vysokou biologickou aktivitou 100% čisté
= bez příměsí (barviv, konzervačních / protispékavých látek, atd).

Komplex přírodních látek pro vitalitu, svěžest, ochranu před oxidačním stresem a různými škodlivými látkami - detoxikace.

Složení 1 vegetariánská DRcaps® (hypromellose odolná žaludečním kyselinám) kapsle obsahuje:
- -Glutathion redukovaný 200 mg
- L-Glutamin aminokyselina 50 mg
- L-Methionin aminokyselina 50 mg
- L-Ornitin aminokyselina 50 mg
- Vitamín C (L-askorbová) 45 mg 50%DDD
- ALA kys. alfa-lipoová 30 mg
- Řepa červená extr. 5 mg
- Ředkev černá (20% saponinů) extr. 2,5 mg

Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU:

L-GLUTATHION redukovaný
L-Glutation je látka tělu vlastní, je obsažen v každé jeho buňce. Tělo část získává z některých potravin (např. z určitých druhů zeleniny) a zbytek samo vytváří. Mladé buňky vytváří dostatek glutationu, ale počínaje třicátým rokem věku ho v buňkách ubývá. Od padesáti let se snižuje až o 70%, což znamená riziko předčasného stárnutí.

Je prospěšné jej užívat pravidelně, neboť L-Glutathionu je třeba pro mnoho procesů: energetický metabolismus, kofaktor enzymů, součást oxidačně-redukčních reakcí, atd.

Pro posílení blahodárných účinků jsme přidali ještě:

L-Methionin
Je jednou ze základních aminokyselin tvořících bílkoviny, je esenciální = tělo si ji nedokáže vyrobit samo, musí ji přijímat v potravě. Je důležitou látkou pro syntézu cysteinu, kreatinu, karnitinu a dalších. Nemá schválená zdravotní tvrzení EU

L-Ornitin
Je takzvanou doplňkovou alfa-aminokyselinou, není sice přirozenou součástí bílkovin, avšak je výchozí látkou pro přeměnu na arginin, prolin, citrulin, kyselinu glutamovou, atd. Bohužel nelze napsat více, jelikož nemá schválená zdravotní tvrzení EU

ALA kyselina alfa-lipoová (B13)
Má v těle mnoho nezastupitelných funkcí, bohužel nelze je napsat, jelikož nemá schválená zdravotní tvrzení EU

Vitamín C
Je nejdůležitější vitamín, tvoří až 80% denní potřeby ze všech vitamínů. Chrání nás před oxidativním stresem a Glutathion před degradací. Důležitý pro energetický metabolismus, atd.

Řepa červená
Nemá schválená zdravotní tvrzení EU

Ředkev černá
Nemá schválená zdravotní tvrzení EU


Dávkování:
2x 2-1 kapsle na lačno - 30 minut před jídlem, nebo 2 hodiny po jídle. Děti dle věku mají nižší dávky, které stanovuje lékař!
Většina lidí je spokojená již v průběhu užívání prvního balení, avšak pro maximální účinek s dlouhodobým efektem je vhodná 3měsíční kúra.

Balení:
60 kapslí / 25,9 g

Výjimečná kvalita:
Vybíráme pro Vás nejúčinnější části rostlin a nejkvalitnější extrakty. Ručně sbírané a šetrně zpracované pro zachování aktivních enzymů a vitamínů. Receptury sestavují renomovaní odborníci s ohledem na vzájemné působení ingrediencí, trávicí procesy - vstřebatelnost, atd.

Upozornění:
Nesmí se použít, jako náhrada klasické medicíny! O jeho užívání, zejména v kombinaci s léky se vždy poraďte s lékařem! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Ukládejte mimo dosah dětí! Produkt není určen pro těhotné, kojící a děti do 12 let.

Skladovat v suchu a temnu 4-21 st°C. Výrobce/prodejce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.