BIO sušený prášek z plodů borůvek (200 g)

100% prášek z celých, šetrně vysušených plodů borůvky
(vaccinium myrtillus)

V každém sáčku je prášek, který získáváme ze 75 až 110 čerstvých borůvek. Balení obsahuje 40 sáčků.

Pečlivý výběr lokalit, přísně kontrolované ekologické zemědělství a šetrné zpracování zaručují, že Borůvka Green Ways je BIO, RAW, vhodná pro vegany, geneticky nemodifikovaná, bezlepková.

Každá šarže je testovaná ve státem akreditovaných laboratořích.

Díky nízké teplotě sušení (do 35 °C) si Borůvka Green Ways uchovává velké množství významných biologicky aktivních látek.

Borůvka Green Ways neobsahuje plniva, pojiva, konzervanty ani jiné přídavné látky.

Borůvka Green Ways je 100% borůvka.

V Borůvce Green Ways najdete kromě vitaminů C, A, B2, B6 také mangan, hořčík, železo, vápník, sodík, draslík, fosfor, měď, chrom, zinek. Je zajímavým zdrojem flavonoidů, resveratrolu a antokyaninů. Antokyany patří mezi silné antioxidanty s mnoha pozitivními účinky a řadí se mezi dominantní užitečné látky obsažené v borůvkách.
Způsob pěstování vede k výrazně vyššímu obsahu cenných antokyanů, než je tomu u průmyslově pěstovaných šlechtěných odrůd.
Na rozdíl od běžně dostupných šťáv a nektarů z borůvek není potřeba pasterace či přidávání konzervantů. Cíleně jsme ponechali v produktu i slupky jako zdroj antokyanů a dalších biologicky aktivních látek.

Doporučené dávkování:
1 sáček (5 g) 1-2 x denně pro dospělého člověka

Použití: Obsah sáčku rozmíchejte ve vlažné či chladné neperlivé vodě. Doporučujeme 0,2 dl na 1 sáček. Použijte šejkr, ideálně malý šejkr Green Ways. Chuť nápoje můžete regulovat větším či menším množstvím vody.

Borůvku Green Ways můžete pít i jíst samostatně nebo ji využít při přípravě koktejlů a smoothie. Skvěle se hodí zejména pro studenou kuchyni, zachovává si biologicky aktivní látky. Využijete ji např. jako přírodní barvivo při přípravě sladkých pokrmů (barvení marcipánu, polev atp.).

V sáčku se mohou tvořit hrudky. Jedná se o přirozenou reakci na přítomnost přírodních sacharidů. Kvalita produktu se tím nesnižuje. Sáček před otevřením protřepejte.


Obsah: 40 sáčků