Immuvit CH23
Osvěžující a mysl očišťující nápoj vyvinutý pod dohledem vědců a techniků z oboru potravinářství, vyrobený z vysoce účinných rostlinných surovin a odzkoušený během mnoha let na univerzitách a klinikách


Je čistě rostlinný, bez konzervačních látek a bez barviv. Obsahuje výtažky z pivoňky, divizny, šípku a ibišku, spolu se speciálně energetizovanou vodou.

IMMUVIT CH23 působí následovně: Výtažky z pivoňky a divizny jsou na základě tajné receptury vázány na aminokyseliny, takže se účinné látky dostanou spolehlivě do každé tělesné buňky, což má za následek omlazující a vitalizující účinek. I vlasy dostanou zpět ten správný lesk. Lidé, kteří IMMUVIT CH23 pravidelně pijí nebo si dělají pitnou kúru, se často cítí jako znovuzrození. Po určité době jim stačí i méně spánku, aby ráno vstali odpočinutí a svěží. Člověk se cítí, jako by přepnul z úsporného režimu na turbo. Výzkumy ukázaly, že pravidelným užíváním produktu se životnost tělesných buněk neuvěřitelně prodlouží. Kromě toho je IMMUVIT CH23 velmi lahodným a zdravým nápojem, který si můžeme jen tak vychutnávat.

Účinky IMMUVITu CH23
- Posila vitality, pocitu dobrého zdraví a zřetelné zvýšení výkonnosti
- Zvýšení účinků na imunitní systém se projeví až po určité době, ale setrvává nadále, pokud ho člověk pravidelně pije.
- Působí jako prevence, protože posiluje zdravé buňky, pročišťuje je a omlazuje, naopak nemocné buňky rozkládá, takže se dané onemocnění při pravidelném pití většinou přestane projevovat. Mechanizmus působení IMMUVITu CH23 vyhledává a rozkládá nemocné buňky v organizmu bez vedlejších účinků. Je vhodné ho užívat i po ukončení kúry, aby jeho pozitivní účinky přetrvávaly po dobu celého roku. Doporučujeme pít IMMUVIT CH23 i rekonvalescentům a pacientům po operacích kvůli posile imunitního systému.

Významnou složkou IMUVITu CH23 jsou aminokyseliny
L-asparagová, L-cysteinová, glycin, L valin, L-serin, L-alanin. Aminokyseliny jsou stavebním kamenem všech proteinů. Na proteinech závisí správná činnost a růst buněk imunitního systému, pokožky, vlasů a svalů. Tělo používá přibližně 20 aminokyselin na stavbu různých druhů bílkovin. 12 z nich jsou neesenciální aminokyseliny, tj. ty, které si tělo dokáže vyrobit samo. Třebaže tělo není u neesenciálních aminokyselin závislé jen na potravě, neměl by být jejich příjem zanedbáván. Jsou stejně důležité a při kombinaci některých faktorů, například nevyvážená strava a těžká fyzická zátěž, může nastat jejich nedostatek. Naopak esenciální aminokyseliny si tělo neumí vyrobit a musí je proto získávat z potravy.

Aminokyseliny jsou neoddělitelnou součástí téměř každé buňky organizmu. Všeobecně můžeme mluvit o těchto funkcích aminokyselin:
- Chrání svalová vlákna před poškozením a podílejí se na tvorbě svalové hmoty.
- Řídí tvorbu enzymů a každou chemickou reakci v našem těle.
- Ovlivňují detoxikační proces a zvyšují imunitní ochranu.
- Regulují mnohé hormony.
- Jsou součástí regulátorů zdravého spánku a pomáhají při tlumení stresu.
- Zlepšují mozkovou činnost a jsou tak zodpovědny za naši náladu.
- Podporují tvorbu tzv. dobrého cholesterolu.
- Zvyšují tělesnou a duševní výkonnost.
- Pomáhají udržovat mladý vzhled a fyzickou kondici až do vysokého věku.
- Jsou klíčem k dobrému pocitu zdraví.

Proč je potřebný potravní doplněk s aminokyselinami?

Výzkumy ukázaly, že většina lidí vykazuje i při vyvážené stravě deficit a nevyrovnané hodnoty aminokyselin v těle. Ikdyž zásobování bílkovinami ve stravě u lidí ve vyspělých krajinách přesahuje potřebná množství, vzniká velmi často nedostatek v zásobování aminokyselinami v důsledku průmyslového zpracování potravin a jejich nedostatečného zhodnocování. Tento nedostatek se projevuje únavou, sníženou soustředěností, poruchami spánku, ztrátou energie a depresivními náladami.

Dávkování podle Kurta Tepperweina: "Doporučuji denně IMMUVIT CH23 pro lepší kvalitu života a životní optimizmus."

Skladujte na suchém a tmavém místě mimo dosah dětí.
Obsah: 48 lahviček, každá s obsahem 330ml. (48 lahviček = 1 kúra)