EXALLER Sprej při alergii na roztoče domácího prachu 75 ml

Zdravotní prostředek

ExAller® – Inovace při léčbě a prevenci alergie na roztoče

Přípravek ExAller® představuje 100% přírodní, bezpečné a jednoduché řešení, jak eliminovat roztoče z vašeho životního prostoru.

Složení produktu
Přípravek proti roztočům obsahuje přírodní, netoxické rostlinné extrakty, které napodobují feromony, jejichž prostřednictvím roztoči komunikují.

Roztok z esenciálních olejů meduňky lékařské a voňatky citronové.

Neobsahuje insekticidy (chemické látky, které roztoče zabíjejí), ale přesně definované množství rostlinných extraktů, které roztoče přitahuje.
Po aplikaci přípravku na lůžkoviny jsou roztoči doslova přilákáni do pasti a vy je pak můžete jednoduše eliminovat vypráním v pračce.

Vědecké a klinické studie ukazují, že přípravek ExAller® bezpečně a účinně odstraňuje 99 % roztočů** z matrací, lůžkovin, koberců, čalounění či plyšových hraček.


Jak se sprej proti roztočům ExAller® používá?
Nastříkejte přípravek ExAller® rovnoměrně na textili ze 100% bavlny, kterou jste pokryli matraci (jedna dávka na plochu 30 × 30 cm). Stejným způsobem ošetřete i polštář. Nejjednodušší je použít bavlněné prostěradlo, na němž jste spali.
Nechte přípravek působit 1–2 hodiny, pak sejměte použitou textilii s přilákanými roztoči a vyperte ji v pračce při teplotě 60 °C.
Po prvních třech aplikacích ještě vysajte matraci a polštář vysavačem, ideálně s HEPA filtrem, abyste odstranili zbývající alergeny.
K eliminaci roztočů domácího prachu používejte 1x týdně po dobu tří týdnů. Preventivně proti opětovnému výskytu roztočů používejte 1x za měsíc. Před prvním použitím přípravku ExAller® odstraňte hliníkové víčko a připevněte rozprašovač. Před každým použitím přípravek ExAller® důkladně protřepejte.

Upozornění
Vyhněte se kontaktu s očima. Výrobek nebyl testován u dětí mladších 3 let a u těhotných nebo kojících žen. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Balení obsahuje 75 ml.


TEC labs: Zpráva o kontrole kvality, duben 2018.